Kvalitní a levné plastové bazény do země

Kvalitní plastové bazény do země za výhodné ceny

Přemýšlíte o novém bazénu a hledáte inspiraci? Pak jste u nás správně. Nabízíme plastové bazény včetně veškerého příslušenství za ty nejlepší ceny na trhu. V naší nabídce najdete obdélníkové plastové bazény s kulatými rohy v mnoha různých velikostech. Dokážeme přizpůsobit nabídku poptávce zákazníka.
Bazén, to je místo, kde si můžete odpočinout, zasportovat, užívat si volné chvíle s rodinou a přáteli. A protože bazén by vám měl dobře sloužit léta, je důležité zaměřit se na kvalitu. A my nabízíme kvalitu za dobrou cenu. Na naše zapuštěné plastové bazény se můžete 100 % spolehnout.

Plastové bazény vyrobené na míru

Víme, že každý zákazník hledá něco jiného a má jiné požadavky. Proto nabízíme plastové bazény na míru v mnoha velikostech od 3 x 2 x 1,2 m až po větší rozměry 7 x 3 x 1,5 m. Můžete mít bazén přesně podle vašich představ, ze kterých není nutné slevit. Vnitřní barva je azurově modrá – caribic. Tato barva se u zákazníků nejvíce osvědčila. Vnitřní plastové rohové schodiště je vyrobeno ze speciálního protiskluzového materiálu, který má tloušťku 8 mm určené k podbetonování.

Plastové bazén – výroba

Zákazníkům můžeme nabídnout celoplastové, obdélníkové plastové bazény v modré barvě (caribic). Materiál tvoří speciální kopolymer PP s UV stabilizátorem o tloušťce 5 mm. Výrobcem je německá společnost Rőchling Engineering Plastics, která se pyšní dlouholetou tradicí a proto může nabídnout skutečně jen to nejlepší ve výrobě PP desek. Proč právě tento materiál? Protože je odolný! Odolá slunečnímu záření, ale také mrazům a dalším nešvarům počasí. Aby byly plastové bazény dostatečně stabilní, jsou vyztuženy venkovním žebrováním.

Levné a kvalitní plastové bazén pro každého

Abychom docílili té nejvyšší kvality, používáme nejmodernější technologické postupy. Můžeme tak garantovat kvalitu a precizní práci. Všechny plastové bazény jsou opatřeny UV stabilizací a také disponují ochrannou fólií proti poškrábání ve výrobě. Rádi bychom poukázali také na schodiště, které tvoří neodmyslitelnou součást bazénu. Zde je kladen velký důraz na bezpečnost. Schodiště je perfektně zpracované z hlediska kvality i praktičnosti. Je podbetonované a velmi komfortní.

Jaké jsou hlavní výhody bazén s rohovým plastovým schodištěm, které je navíc podbetonované?

  • voda pod schody se nekazí
  • schody se neohýbají, protože nejsou vypodložené plastem
  • protiskluzová úprava
  • kvalitní provaření uvnitř

Příznivá cena za plastové bazény

U polypropylenových plastových bazénů EU jistě oceníte velmi dobrý poměr ceny a kvality, oproti ostatním materiálům. Tyto bazény můžete koupit levně a není potřeba čekat na akce a výprodeje, které navíc bývají zásadně po sezóně. Navíc stavební část a instalace je poměrně časově nenáročná, zvládnete to i svépomocí a my vám rádi se vším poradíme a pomůžeme. V případě potřeby osobně přijedeme a poskytneme důležité rady ohledně umístění i příslušenství. Cena za zabudování bazénu svépomocí je totiž velmi výhodná.

Jaké příslušenství je vhodné pro plastové bazény na míru?

Jednoznačně se jedná o UV lampu, ionizér + přírodní polymery.
Proč zrovna tyto doplňky? Protože jsou nejlepší a zajišťují maximální kvalitu. Preferujeme bezchlórovou údržbu, která je zdravotně nezávadná a využívá se například ve veřejných koupalištích, kde jsou bazény pro děti. Ničí bakterie a viry, voda je čistá a bez zápachu. A hlavně nedráždí pokožku ani oči. Tato bezchlórová údržba je určena pro velké i malé rodinné bazény, pro zapuštěné, částečně zapuštěné či zastřešené bazény. Zkrátka pro všechny typy.

Jaké jsou hlavní výhody plastových bazénů?

Na závěr bychom rádi ještě udělali malé shrnutí hlavních výhod plastových bazénů.

  • Vysoká odolnost a dlouhá životnost
  • Příznivá cena
  • Snadná montáž
  • Možnost zhotovení v mnoha provedeních
  • Luxusní design
  • Perfektní služby

A pokud se budete chtít sami přesvědčit, přijďte k nám do firmy. Připravili jsme si zde vzorový plastový bazén, u kterého vám rádi zodpovíme všechny dotazy. Jsme tu pro vás 6 dní v týdnu a moc se na vás těšíme.
Kvalita a spokojenost zákazníka, to je naše motto!

Komentáře jsou vypnuty.