Podzemní bazény a výroba od rodinné firmy Šulc

Podzemní bazény na míru od rodinné firmy Šulc

Rádi bychom se vám představili jako rodinná ryze česká firma, která se zabývá výrobou plastových zahradních bazénů, které jsou zapuštěné do země. Zapuštěné plastové bazény přináší řadu výhod. Vyjma bazénů nabízíme také prodej a vířivek, saun, děláme zastřešení a nabízíme veškeré bazénové příslušenství, na které si jen vzpomenete. Zapuštěné bazény vám poskytnou příjemný komfort, relax i zdravý pohyb. Navíc nabízí celou řadu výhod oprati bazénům nezapuštěným. Nejen, že ozdobí vaši zahradu, ale také nebrání ve výhledu. A vy se můžete příjemně osvěžit s rodinou či přáteli a trávit horké letní dny u bazénu. A pokud zvolíte zastřešení, koupací sezónu si značně prodloužíte.

Nabízíme podzemní bazény s UV lampou a ionizérem

Veškeré naše bazény, které nabízíme, jsou osazeny UV lampou, dále pak ionizérem a přírodními polymery pro bezchlórovou údržbu vody. Takto ošetřená voda je velice příjemná a zdravotně nezávadná, na rozdíl od chlóru. Není cítit, nedráždí sliznice, pokožku a je vhodná i pro osoby s vysoce citlivou pletí a malé děti. Tato bezchlórová údržba je vhodná pro všechny typy bazénů, ať už se jedná o malé zapuštěné bazény, velké rodinné nebo zastřešené. Toto zařízení spolehlivě ničí bakterie, viry a zabraňuje dalšímu množení jednoduchých mikroorganizmů. Uděláte tak něco pro zdraví.

Výroba podzemních bazénů a dalších plastových výrobků

Vyrábíme a instalujeme zahradní zapuštěné bazény, dále se zabýváme výrobou jímek, septiků, vodoměrných šachet, šachet pro tlakovou kanalizaci, revizních šachet, šachet na vrtané studny a dalších plastových produktů. Jsme výrobci bazénů a naše bazény zapuštěné do země a zastřešení také rozvážíme a montujeme po celé České republice.

Plastové bazény – jaké jsou výhody zapuštěných zastřešených bazénů?

V naší nabídce najdete také zastřešené zapuštěné bazény na zahradu a podzemní bazény. Bazény získají tyto základní výhody:

  • Prodlouží koupací sezónu
  • Snižuje náklady na vytápění
  • Zvyšuje bezpečnost uvnitř i vně bazénu
  • Minimalizuje údržbu – do bazénu nepadá listí a jiné nečistoty

Zapuštěné plastové bazény na míru

Výroba plastových obdélníkových bazénů je možná v několika velikostech od 3 x 2 x 1,2 až do rozměru 7 x 3 x 1,5 m na přání zákazníka. Zahradní bazény zapuštěné do země vyrábíme převážně v modré barvě caribic, která se u zákazníků nejvíce osvědčila.

V naší nabídce najdete také vnitřní plastové rohové schodiště vyrobené ze speciálního protiskluzového materiálu o tloušťce 8 mm, které je určené k podbetonování. Výhody podbetonování jsou zřejmé, schody se neprohnou, uvnitř jsou provařené a voda se pod nimi nekazí.

Kvalitní bazény Šulc za příznivou cenu

Výroba rodinných zahradních bazénů zahrnuje také celoplastové bazény vyrobené ze speciálního kopolymeru PP s UV stabilizátorem o tloušťce 5 mm od německé firmy Rőchling Engineering Plastics s letitou tradicí výroby PP desek. Tento materiál je léty prověřený, je vysoce odolný vůči nepřízni počasí. Touto metodou vyrábíme kvalitní a luxusní rodinné bazény za přijatelné ceny.

Co není vhodné pro zapuštěné bazény a jejich příslušenství?

Rozhodně nedoporučujeme slanou vodu, která podporuje tvorbu řas. Proto se k ní dodává solnička, jež vytváří chlór. Sůl je žíravá a ničí vše kovové, tedy šrouby, světlo a veškeré kovové doplňky. Tepelné čerpadlo trpí asi nejvíce.

Neprodáváme laminátové bazény, protože praxe nám ukázala, že jejich stěna je slabá a po pár letech má tendenci praskat. Rozhodně je tedy nedoporučujeme.

Proč zvolit právě naše zapuštěné plastové bazény?

Jak jsme již zmiňovali, nabízíme polypropylenové rodinné bazény zapuštěné, které jsou velice kvalitní a odolné. Vydrží vám léta a navíc jistě oceníte příznivou cenu, za kterou je lze pořídit. Nemusíte tak čekat na výprodejové akce a můžete si je dopřát hned. Jsou precizně zpracované a navíc jejich instalace není náročná. V případě potřeby vám rádi poradíme se vším, co budete potřebovat vědět a přijedeme společně vybrat vhodné místo umístění i veškeré doplňky. Stavba zapuštěného bazénu tak pro vás bude radost.

Abyste měli lepší představu o tom, co nabízíte, můžete si v naší firmě prohlédnout vzorový bazén. Jsme tu pro vás 6 dní v týdnu (Po – Pá 8:00 – 21:00, So 8:00 – 11:00) a těšíme se na vaši návštěvu. Vždy vám rádi pomůžeme a vše vysvětlíme.

Zákazník náš pán a jeho spokojenost je pro nás nejdůležitější.

Komentáře jsou vypnuty.